Y Ü K L E N İ Y O R...
Lütfen Bekleyin
0

Sanatın Eşlik Ettiği Sofralar İçin Modern Yemek Odası Modelleri

Sanatın Eşlik Ettiği Sofralar İçin Modern Yemek Odası Modelleri

23 Haziran 2021 Yazarı: Dekor Ekranı

Yemek odası, ailelerin ve misafirlerin evde toplandığı keyifli bir alan! Bu yüzden ev dekorasyonu projelerinde de oldukça önemli bir yere sahiptir.

Tarzınızı yansıtan mobilyalarınızı yemek odası modelleri ile çok daha keyifli hale getirebilirsiniz. Berrak Mobilya çağdaş çizgilere uygun yemek odası takımlarını sizler için tasarladı.  Yemek masasından sandalye ve konsola kadar ihtiyacınız olan her şey! Yemek odasının her parçası birçok renk, desen ve malzemelerle Berrak Mobilya’da sizlerle…

Modern Yemek Odası Modelleri - Curve Yemek Odası Takımı

Zevkinize Hitap Eden Yemek Odası Modelleri

Berrak Mobilya’dan tamamen tarzınıza uygun çizgiler! Evinizde şıklığı yakalamak için oluşturulan yemek odası modellerine birlikte göz atalım.

Berrak Mobilya’nın amacı, her müşterinin tarzına ve zevkine hitap etmektir. Yemek odalarınızda modern bir atmosfer mi istiyorsunuz? Aynalı konsol modellerine göz atabilirsiniz. Ahşap uyumunun hâkim olduğu bir model mi arıyorsunuz? Berrak Ceviz Yemek Odası Takımı tam size göre bir seçim.

Özellikle minimalist çizgilerden hoşlanıyorsanız, Berrak Beyaz Yemek Odası Takımı’nı da tercih edebilirsiniz.

Modern Yemek Odası Modelleri - Diamond Yemek Odası Takımı

Zamansız Şıklık Yemek Odalarınızda!

Uyumlu ve modern desenlerle dizayn edilmiş yemek odaları, zamansız bir şıklık sağlar. Göz yormaz ve uzun yıllar boyunca güvenle kullanabilirsiniz. Eğer siyah-beyazın zıtlığını seviyorsanız; Molten Yemek Odası Takımı tarzınızla uyum yakalayacaktır.

Modern Yemek Odası Modelleri - Molten Yemek Odası Takımı

Metal konseptlerden hoşlanıyorsanız; Creo Yemek Odası Takımıile metalin muhteşem uyumuna tanık olacaksınız. 

Modern Yemek Odası Modelleri - Creo Yemek Odası Takımı

Ahşabın içinizi ısıtan sıcak atmosferini Berrak Ceviz Yemek Odası Takımıile tamamlayın!

Dayanıklılığı ile gönüllerde taht kuran ahşap yemek odaları doğal ve modern bir atmosfer yaratmak isteyenler için tasarlandı.

Gösterişi ön planda tutanlar için Diamond Yemek Odası Takımı, mükemmel bir seçim olacaktır. Tasarımcıların özel olarak tasarladığı aynası, konsolu ve zarif görünüşü ile şıklık yemek odalarınızda!

Şıklık ve Fonksiyonellik Bir Arada!

Yaşam alanlarımızda daha konforlu mobilyalar tercih ettikçe fonksiyonellik de ön plana çıkmaya başladı. Zevkli tasarımların aynı zamanda konforlu olmaları onları ekstra tercih etmemizi sağladı. Berrak Mobilya’dan alacağınız açılır kapanır yemek odası takımları ile alandan daha fazla verim alabilirsiniz. Hem yerden tasarruf sağlayabilir, hem de yemek alanlarınıza şıklık katabilirsiniz.

Yemek Odası Kültürünü Sofralarınıza Taşıyın

Salonlarımız bizim kültürümüzün bir parçasıdır. Hemen hemen çoğu evde büyük bir salon vardır. Bu salonların ayrı bir kısmını yemek odası ile dekore etmek de evimize ayrı bir hava katmaktadır. Yemek odası modelleri ile tercih edeceğiniz doğru renkler, odanın çok daha zarif görünmesini sağlayacaktır.  Zevkinize uyacağını düşündüğünüz tüm renkleri Berrak Mobilya’da bulabilirsiniz. Tarzınızı daha farklı modellerde kişiselleştirmek için beğendiğiniz modeli bizi arayarak istediğiniz renklerde tasarlayabilirsiniz.

Hem çekirdek ailelerin hem de büyük ailelerin tercih edeceği yemek odalarıBerrak Mobilya ayrıcalığıyla salonlarınızı süslüyor. Tüm ailenin bir arada olduğu, evde geçirilen keyifli zamanları sembolize eden alanlardan biri yemek odaları… Uyumu ve tarzı bir arada sunan Berrak Mobilya, mutlu anlarınıza eşlik ediyor.

Modern yemek odası modelleri evinizin şık ve modern havasına yeni bir soluk veriyor.

Yemek odanız için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi, tam da zevkinize uygun özgün çizgilerle taçlandırabilirsiniz. Böylece modern bir yemek odası ile alanlarınızdaki konforu, rahatlığı ve dekoru bir arada yakalayabilirsiniz.

Yemek Odası Alanlarınızı Kendiniz Yaratın

İhtiyacınız olan yemek odası modelleri tamamen kendi ihtiyaçlarınıza uygun şekilde Berrak Mobilya’da!

Eğer az yer kaplayan bir model arıyorsanız ve alanınız darsa 4-6 kişilik yemek odası modellere göz atabilirsiniz. Daha kalabalık bir aileye mi sahipsiniz?  O zaman 10-12 kişilik modeller, sizin için idealdir. Üstelik ihtiyacınız olan takımlarne olursa olsun Berrak Mobilya’da tarz ve konforu bir arada yakalayabilmeniz mümkün!

Müşterilerinin beklentileri Berrak Mobilya için her zaman öndedir. Sürekli yenilenen ürün gamı ve tasarımlarıyla sizlere kaliteli ve modern mobilya alanında hizmet vermeye devam ediyor. Tecrübe ve birikimlerini istediğiniz ürünlerle bir araya getiriyor, kaliteyi evlerinize taşıyoruz.

Sevdiklerinizle hoş sohbetler edebileceğiniz, güzel anları paylaşacağınız evlerinizi tamamlıyor. Birçok modeltasarlayarak her eve uyum sağlamayı amaç ediniyor.

Konforun, şıklığın ve uyumun adresi Berrak Mobilya! Beğeninize sunulan tüm yemek odasıtakımları, evinizin her köşesi ile bütünlük yakalayacak. Tarzınıza ve evinizin temasıyla örtüşecek tüm modeller, en kaliteli malzemelerden üretilmektedir. İnce detaylarla kombine edilen birçok yemek odası modelleri Berrak Mobilya web sitesinde sizleri bekliyor!

Related Posts