Y Ü K L E N İ Y O R...
Lütfen Bekleyin

Süreçlerimiz

  • Çağrı merkezimizi aradığınızda servis kaydınız sistemimizde oluşturulur.
  • Operasyon birimimiz ustayı yönlendirir ve usta ile anlaşma sağlanır.
  • Onarım yapılır ve bu süreç içerisinde operasyon birimimiz işin doğru yapıldığını takip eder.
  • Ödeme yapılır ve müşteri hizmetlerimiz sizlerden son durum hakkında bilgi alır ve kaydınızı kapatır.

Online Servis Çağır

CAM

Cam Servisimiz, deneyimli ustalar ve profesyonel makinalarımı ile hizmetinizde..
Cam işleriniz, Isı Cam, Lamine Cam, Ofis Cam Bölme gibi tüm cam işleri 7/24 Problemlerinizde Yanınızdayız...

Yaptıklarımız

  • ISI CAM
  • LAMİNE CAM
  • OFİS CAM BÖLME
  • CAM BALKON
  • TEMPERLİ CAM

Hizmet Merkezim Cam hizmetleri olarak Türkiye’nin neresinde olursanız olun 0850 305 49 68 numaralı hizmet hattını arayabilirsiniz.

CAM

Cam servisi olarak öncelikli hizmet alanımız, beklenmedik bir kaza sonucu ortaya çıkan cam hasarlarının onarılması ve yeni cam ihtiyacının sağlanmasıdır. Ev, dükkan, ofis, mağaza gibi ortamlarınız için her türlü cam tamiri, cam montajı ve cam pencere bakımı gibi konularda haftanın 7 günü ve 24 saat yerinde hizmet veriyoruz.

Lamine Cam

Lamine cam, bir çok alanda çok çeşitli nedenler ile tercih edilmektedir. İki cam arasına sağlam ve kalın kimyasal bir maddenin yerleştirilmesi ile elde edilen lamine cam, oldukça sağlamdır. Genel olarak kullanım yerleri, dükkan vitrin camları, ofis, mağaza, avm, işyeri gibi bir çok yerde lamine cam uygulamalarını görebilirsiniz.

Ofis Cam Bölme

Cam ofis bölme alüminyum profiller ve camın istenilen şekillerde birleştirilmesi ile ortaya çıkan cam bölme sistemidir. Kullanılan ince alüminyum çerçeveler ile camın doğal güzelliği ortaya çıkartılmakta ve özellikle iş yerlerinde estetik bir görünüm elde edilmektedir. Açık ofis ortamlarda cam bölme ofis yapısına geçiş işlemi oldukça kolay ve hızlıdır.

Cam Balkon

Hayalinizdeki cam balkon modelini bizimle paylaşın, hayata geçirelim. Özellikle kış aylarında ısı yalıtımı sağlayan cam balkonlar, yaz aylarında da balkonunuzun temiz kalmasına yardımcı olmaktadır. Uçtan uca açılan yapısı ile yaz aylarında balkonunuzda ferah zamanlar geçirmenize olanak sağlar. Cam balkon fiyatları talep edilen model ve büyüklüğe göre değişmektedir.

Temperli Cam

Camın özel temperleme fırınlarından geçmesinin ardından soğuk hava ile camın şoklanma işlemine temperleme denilmektedir.
Sizlerden gelen ölçü, ebat ve kalınlıklara göre temperli cam işleme alınıp, sizlere teslim edilmektedir. Temperli camlar normal düz camlara oranla oldukça dayanıklıdır. Bu nedenle hassas kullanım gerektiren alanlarda tercih edilmektedir. Bu nedenle masa, balkon, şömine ve dış cephe camlarında temperli cam kullanılmaktadır.

Etkinliklerimiz

20
İlk hizmetimizi alan müşterilerimize hediye çeki.
Hediye Çeki
30%
Tadilat ve Dekorasyonda 30% indirim
T&D İndirim