Y Ü K L E N İ Y O R...
Lütfen Bekleyin

Süreçlerimiz

  • Çağrı merkezimizi aradığınızda servis kaydınız sistemimizde oluşturulur.
  • Operasyon birimimiz ustayı yönlendirir ve usta ile anlaşma sağlanır.
  • Onarım yapılır ve bu süreç içerisinde operasyon birimimiz işin doğru yapıldığını takip eder.
  • Ödeme yapılır ve müşteri hizmetlerimiz sizlerden son durum hakkında bilgi alır ve kaydınızı kapatır.

Online Servis Çağır

Dezenfekte Ve İlaçlama

Böcek, haşere ve kemirgenlerin etrafa yaymakta olduğu bakteri ve mikroplar nedeniyle oluşabilecek riskli durumların meydana gelmemesi ve ortadan kaldırılması için böcek ilaçlama hizmetlerinden faydalanmamız gerekmektedir. Böcek ilaçlama firmaları, yaşam alanlarınızda meydana gelen tüm haşere ve kemirgenlere karşı etkili yöntemlerle kalıcı çözümler üretmektedir. Kişisel yöntemlerimiz, bazı zararlı canlıların imhası için yeterli gelmeyecektir. Bu nedenle profesyonel bir destek almanız çok daha faydalı olacaktır.

Yaptıklarımız

  • EV İLAÇLAMA
  • JEL İLAÇLAMA
  • KOKUSUZ İLAÇLAMA
  • BÖÇEK İLAÇLAMA

Hizmet Merkezim Dezenfekte ve İlaçlama hizmetleri olarak Türkiye’nin neresinde olursanız olun 0850 305 49 68 numaralı hizmet hattını arayabilirsiniz.

EV İLAÇLAMA

Ev ilaçlama, yaşam alanlarımızda bulunan haşere, böcek türlerine karşı uygulanan, kişilerin daha güvenilir ortamda bulunmalarını ve daha sağlıklı yaşamalarını hedef alan yöntemdir. Böcekler kişiler için büyük tehdittir. Evlerimizde mutfak, banyo, salon, yatak odası olmak üzere her alan ve köşede rastladığımız haşereden kurtulmak zorunlu bir davranış haline gelmiştir. Haşere ilaçlama için ev ilaçlama fiyatları da göz önünde bulundurularak profesyonel şirketler tercih edilmelidir.

JEL İLAÇLAMA

Yaşam alanlarınıza yerleşen haşerelerden kolayca kurtulmak için ilaçlama firmalarının haşere türüne göre belirlediği farklı ilaçlama yöntemleri bulunmaktadır. En pratik ve kolay ilaçlama yöntemlerinden biri ise jel ilaçlama yöntemidir.

KOKUSUZ İLAÇLAMA

Böcekler bazen gıda sunumu yapan yerleri kendilerine mesken edinirler. Bunun en büyük sebeplerin den biride bu tarz yerlerin devamlı sıcak ve pişirilen yemek yüzünden devamlı nemli olmasıdır. Kendilerine çok kolay besin bulabildikleri için bu tarz yerleri tercih etmeleri de muhtemel olmaktadır.Bu tarz yerler de böceklerden kurtulmak için kokusu son derece keskin böcek ilaçları yerine hiçbir koku salgılamayan özel böcek ilaçları tercih edilir . Kokusuz böcek ilaçlama sıkça kullanılan etkili bir yöntemdir.

Etkinliklerimiz

20
İlk hizmetimizi alan müşterilerimize hediye çeki.
Hediye Çeki
30%
Tadilat ve Dekorasyonda 30% indirim
T&D İndirim